Księgarnia Księży Chrystusowców
Email
milosierdzie_boze

Święta Faustyna i Boże Miłosierdzie

(0)

Najlepsze i najrzetelniejsze opracowanie biografii świętej siostry Faustyny i tematyki Miłosierdzia Bożego.

Ks. Andrzej Witko jest jedynym księdzem pochodzącym z parafii Kraków - Łagiewniki i jedynym dr hab. z tematyki Miłosierdzia Bożego. Zgłębił tę tematykę w sposób absolutnie najlepszy i najkompetentniejszy w Polsce i w świecie. Jest autorem ponad 40 książek z zakresu Miłosierdzia Bożego, książek naukowych, popularnonaukowych, modlitewników oraz biografii siostry Faustyny. Ok. 30 tytułów to tłumaczenia na języki: włoski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, a nawet ukraiński, rosyjski i słowacki.

Obecna książka prezentuje biografię świętej Faustyny oraz Miłosierdzie Boże w sposób popularny. Językiem prostym, obrazowym odkrywa fakty z zycia siostry Faustyny dotychczas nikomu nieznane; fakty, które ujrzą światło dzienne po raz pierwszy.

Ta książka ze wstępem już wybranego, ale jeszcze w Rzymie urzędującego abpa Mieczysława Mokrzyckiego - prywatnego sekretarza dwóch papieży: śp. Jana Pawła II i obecnego Benedykta XVI, wpisuje się w najlepsze opracowania Miłosierdzia Bożego w literaturze światowej, opisując historię kultu, biografię świętej siostry Faustyny, a także publikując wiele wstrząsających faktów.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodatkowe informacje